19

2015 Yılı Ocak - Haziran Ayları Arası

"Nakil ve Atamalar"

Mzn.

Yılı

 

Adı Soyadı

 

Atandığı Yer

 

Ünvanı

1981 Mzn.

Ahmet TAŞDELEN

4/I Erzurum 45 Yol Bak.On.Müd

Yol Bakım Onarım Müdürü

1978 Mzn.

Ramazan TOPBAŞ

XI-Haydarpaşa Lim.İşl.Müd.

Lim.Servis Şf.

1979 Mzn.

Mustafa GÜNAYDIN

XI-Haydarpaşa Lim.İşl.Müd.

Liman Şefi

1980 Mzn.

Muzaffer AKBAŞ

XI-Haydarpaşa Lim.İşl.Müd.

Ambar Şefi

1981 Mzn.

Ali YAKTIYOL

XI-Haydarpaşa Lim.İşl.Müd.

Liman Şefi

1981 Mzn.

Ahmet SEVEN

1/VIII Merkez

Müdür (Taşra)

1983 Mzn.

Ercan MİRAN

5/XXVII Malatya-Narlı TDKM

Trafik Den. ve Koord. Müd.

1983 Mzn.

Ergüven ÖZKAN

4/VIII

Başuzman

1987 Mzn.

Orhan ELDEMİR

YHT Pamukova Elktrifikasyon Şefliği

Şef

1988 Mzn.

Münir ALTINSOY

1/I Bilecik 12 Yol Bak.On.Müd

Yol Bakım Onarım Müdürü

1988 Mzn.

Osman KÖK

3/XXVII Alsancak TSİ Trafik Başkontrolörlüğü

Trafik Kontrolörü

1988 Mzn.

Özcan YILDIZ

3/II Denizli Depo Şefliği

Makinist

1989 Mzn.

Musa ULU

3/XXVII Gökköy TMİ Gar Şefliği

Gar Müd. Yrd.

1990 Mzn.

Birol ÜRKER

1/I İzmit 11 YBO Müd.

Yüksek Mühendis

1990 Mzn.

Zafer KISACIK

1/XVI Derince 1214 Sin.ve Tel.Şefl.

Tekniker

1990 Mzn.

M.Kazım KOYUNCU

6/VIII Merkez

Yüksek Mühendis

1990 Mzn.

Barış ORUN

2/X Hukuk Müşavirliği

Müşavir Avukat

1991 Mzn.

Halil COŞKUN

1/II H.paşa Loko Bak.Onr.Atl Müd.

Makinist

1991 Mzn.

Murat AYGÖRMEZ

6/II İskenderun Depo Müdürlüğü

Makinist

1994 Mzn.

Mustafa KARATAŞ

YHT/XVI Eskişehir 826 Elekt.Şefl.

Tesisler Sürveyanı

1994 Mzn.

Mehmet ÇAPÇI

1/V Merkez

Repartitör

1995 Mzn.

Ali BAŞER

2/EYS Emniyet Ve Yönetim Sistemi Müdürlüğü

Mühendis

1995 Mzn.

Fatih SARIKOÇ

XVI Bşk.

Şube Müdürü

1995 Mzn.

Ali SANDAL

XVII BŞK.

Mühendis

1995 Mzn.

Metin ARSLAN

YHT/II YHT Pendik Araç Bak.Onr.Şef.

Vagon Teknisyeni

1996 Mzn.

Bilal ŞAHİN

1/XVIII Merkez

Büro Şefi

1996 Mzn.

Mehmet ERKMENOĞLU

YHT/I YHT 12 E.şehir Yol Bak.On.Müd.

Yol Sürveyanı

1996 Mzn.

Oktay ALP

Değimenözü Gar Şefliği

Gar Şefi

1996 Mzn.

Rıdvan KENDİRLİ

Narlı Gar Şefliği

Gar Şefi

1997 Mzn.

İ.Müjdat BAŞARAN

XVII BŞK.

Mühendis

1997 Mzn.

Mehmet ÜNGANTUR

7/I Tavşanlı 751 Yol Bakım Onarım Şefliği

Yol Sürveyanı

1997 Mzn.

Mustafa YELTEKİN

YHT/II YHT Ankara Araç Bakım Onarım Müd.

Yht Makinisti

1997 Mzn.

Mehmet Volkan SOLAK

3/XXVII Sarayköy İstasyon Şefl.

İstasyon Şefi

1998 Mzn.

Fatih SAĞLAM

7/XVI Tesisler Müdürlüğü

Tekniker

1998 Mzn.

Raif KILIÇ

5/XXVII Kapıköy Gar Şefl.

Gar Şefi

1998 Mzn.

Bekir KÖK

XIII Bşk.

Şube Md.Yrd.

Ünvanlarıyla Atanmışlardır.

Tüm mezunlarımıza yeni görev ve görev yerlerinde başarılar dileriz.

Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneği

Yönetim Kurulu Adına

Alpaslan TAYLAN

Genel Başkan

 

Okunma Sayısı: 2165
resim