09

Daha önceki sayfamızdan farklı bir sayfa yapıldı ve diğerinden farklı bir tasarım ve yapıya sahip bunu hakkında üyelerimizi bilgilendirmemiz gerekmektedir. Aşağıdaki maddeleri takip ederek sayfayı inceleyebilirsiniz.

 

  1. Sayfamızda üyelerimizin giriş yapması bilgilerini güncelleyebilmesi için bir panel eklenmiştir. Anasayfada bulunan aşağıdaki resime tıklayarak üye bilgi yönetim sistemi sayfasına ulaşabilirsiniz.

     

 

2.  Tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi bir sayfa karşınıza çıkacaktır. Bundan sonra yapmanız gereken DEMOK GENEL MERKEZİ ni arayıp kullanıcı adı ve şifresinizi istemek size ait kullanıcı ve şifre verilecek verilen kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapacaksınız. Ve bilgilerinizi güncelleyeceksiniz. bilgilerinizi güncellediğiniz zaman sisteme otomatikmen sizin değişen bilgileriniz düşüyor sistemin başındaki kişi onay verdiğinde bilgileriniz güncellenmiş oluyor.

 

3.  Haberlerimizin altına yorum yazmak isterseniz önce haberi açmanız gerekiyor açtıktan sonra haberin altında facebook yorum paneli bulunuyor facebook hesabınıza giriş yapıp yorum yapabilirsiniz facebook hesabınız yoksa hotmail üzerinden de giriş yapıp yorum yapabilirsiniz.

Okunma Sayısı: 3853
resim